Доступність посилання

26 Травень 2017, Київ 18:30

Комітет захисту журналістів закликає розслідувати напад на журналіста у Вінниці


Українська влада має знайти нападників, які побили журналіста у Вінниці, заявляє Комітет захисту журналістів.

Троє невідомих побили Тараса Чорноівана, головного редактора місцевого новинного вебсайту «Тарасова правда» в центрі Вінниці ввечері 5 березня, йдеться в повідомленні комітету з посиланням на Інститут масової інформації. За повідомленням, нападники не взяли нічого з речей журналіста.

Із поламаними ребрами і вибитими зубами, струсом мозку, травмою грудини і численними забиттями Чорноіван потрапив до лікарні. За фактом події почали розслідування.

«Ми стурбовані цим жахливим нападом і закликаємо місцеву владу покарати винних», – представник комітету в Європі і Центральній Азії Музаффар Сулейманов. За його словами, детальне, прозоре й ефективне розслідування покаже відданість влади свободі слова і верховенству права.

За повідомленням Комітету захисту журналістів, Чорноіван відомий своїми публікаціями про корупцію місцевої влади. Сам журналіст заявляє, що пов’язує цей напад із серією статей, в яких колишнього голову ОДА Олександра Домбровського звинувачують у фальсифікаціях на останніх парламентських виборах.

Домбровський пройшов до парламенту, але Вищий адмінсуд минулого місяця вирішив достроково припинити його депутатські повноваження.

В останньому номері газети «Тарасова правда» був надрукований колаж, на якому Домбровський зображений на унітазі. Картинку супроводжує критична стаття.

Речник Домбровського заперечив причетність останнього до нападу.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG