Доступність посилання

19 Жовтень 2017, Київ 00:01

Зять бін Ладена не визнав себе винним у тероризмі


Сулейман Абу Гейт (л) на фото, на яке показують на прес-конференції у Вашингтоні, 7 березня 2013 року. Інші двоє на цьому стоп-кадрі з відеозапису про відповідальність за напади у США 11 вересня 2001 року – колишні чільник «Аль-Каїди» Усама бін Ладен (с) і його головний заступник Айман аз-Завагрі (п).
Один із чільних діячів терористичної мережі «Аль-Каїда» Сулейман Абу Гейт, зять її колишнього лідера Усами бін Ладена і колишній речник організації, заявив у п’ятницю на попередньому слуханні в суді у Нью-Йорку, що не визнає себе винним за єдиним пунктом звинувачення у змові з метою вбивства американців.

Прокурори заявляють, що докази вини підсудного ґрунтуються, зокрема, на відео- й аудіозаписах.

Про арешт Сулеймана Абу Гейта у США оголосили в четвер. За повідомленнями, його арештували в Йорданії по дорозі до його рідного Кувейту після того, як його депортувала Туреччина, де його затримували на якийсь час на прохання США.

Як заявляв міністр юстиції США Ерік Голдер, арешт цього діяча «Аль-Каїди» свідчить, що Сполучені Штати ніколи не припинять переслідувати призвідників терористичних актів у США 11 вересня 2001 року, які влаштувала ця мережа.
XS
SM
MD
LG