Доступність посилання

ТОП новини
13 листопада 2019, Київ 06:25

Що заважає молодим людям бути патріотами?


Почуття патріотизму у молоді поступово зникає. Щороку соціологи декларують зменшення частки молодих людей, які вважають себе патріотами. Чому це відбувається і хто ж має шукати вихід із такої ситуації? Політики від завдання виховувати патріотів відхрещуються, мовляв, це справа кожного, молоді ж люди, навпаки, всю відповідальність із себе знімають, кажучи: спершу держава нам соціальні і політичні гарантії, лише тоді ми їй свою любов.
 • 16x9 Image

  Марічка Набока

   У 2004 році закінчила Український гуманітарний ліцей КНУ ім. Тараса Шевченка. У 2010 отримала диплом магістра журналістики Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Має публікації в газеті «Громадський захисник», журналах «Книжник-review», «Київська Русь» та інших виданнях. Працювала в програмі «Підсумки» на телеканалі Ера. На Радіо Свобода – з 2007 року. Коло професійних зацікавлень: права людини, українська культура, волонтерський рух.

 • 16x9 Image

  Андрій Баштовий

  Журналіст Радіо Свобода
  !function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src="//platform.twitter.com/widgets.js";fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,"script","twitter-wjs");
  Andrii Bashtovyi | Створіть Свою Візитку

XS
SM
MD
LG