Доступність посилання

20 Листопад 2017, Київ 14:25
Київ – Згідно з результатами досліджень Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), українські чоловіки перебільшують активність свого сексуального життя. Українки, навпаки, применшують, а подекуди демонструють відсутність інтересу до інтимних стосунків, стверджують експерти. Експерти зауважили, що в українському суспільстві ставлення до сексу вибудовується за азійським, а не європейським типом.

Жінки звикли демонструвати незацікавленість до інтиму. Водночас чоловіки навіть перебільшують власні сексуальні здобутки. Фахівці пояснюють це тим, що ставлення суспільства до чоловіка з активним сексуальним життям прийнятне, тоді як до жінки, яка часто займається коханням, навпаки, негативне, наголосив Володимир Паніотто, генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології.

«У всьому світі чоловіки вважають за необхідне свідчити про більшу кількість близьких стосунків, ніж вони реально мали, адже це додає їм чоловічої гідності», – сказав Паніотто.

В українців відсутня культура сексу

У ставленні до інтиму в українців спрацьовує азійський, а не європейський тип, і це пов’язано з вихованням і стереотипами. Жінкам в Україні відводиться другорядна роль. Українка залежна від чоловіка, тоді як у Європі й Америці жінки самостійні – заробляють гроші й покладають на себе більшу відповідальність, зауважила Наталя Іщенко, співзасновник компанії «Україна сьогодні».

«Заперечення сексу в ранньому й підлітковому віці, декларація прихильності до моногамії. Ці риси відповідають сексуальному портрету українця», – сказала Іщенко.

Експерти наголосили, що в українців відсутня культура сексу. За словами Іщенко, ставлення до сексу закладається ще в ранньому віці, а зміна місця проживання суттєво не змінить ставлення українця до інтиму.

«Мешканці сходу й півдня ведуть більш активне сексуальне життя. Мешканці міст і сіл не відрізняються за частотою сексуальних контактів», – сказала Іщенко.

95% українців мали сексуальний досвід

В Україні питанню сексу не приділяється належної уваги, сказав Паніотто. Водночас у США й країнах Європи такі дослідження повсякчас проводять фонди з наукових досліджень.

Згідно з дослідженнями київського інституту, 5% дорослих українців не мали інтимного досвіду. Соціологічне опитування також показало, що перший сексуальний досвід в Україні найчастіше отримують у віці 16-18 років. А для половини населення України, як свідчить опитування, секс посідає важливе місце.
  • 16x9 Image

    Богдан Красавцев

    Співпрацюю з Радіо Свобода із жовтня 2012 року. Навчаюся в Інституті журналістики Київського міжнародного університету. Отримую кваліфікацію магістра. Пишу на економічні та суспільні теми. Захоплююся грою на музичних інструментах, українською поезією та історією.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG