Доступність посилання

24 Травень 2017, Київ 09:28
Новини | Суспільство

Судові експерти підтвердили, що записку з адресою вбитого судді написав Павличенко


Київський апеляційний суд закінчив зачитувати висновки судово-почеркознавчої експертизи у справі про вбивство судді Шевченківського районного суду Сергія Зубкова.

Як повідомила державний обвинувач у справі Наталія Сьома, «за висновками судово-почеркознавчої експертизи, записка з адресою вбитого судді, яка була вилучена з помешкання підсудних Павличенків, виконана Сергієм Павличенком».

У своєму висновки судові експерти вказують на те, що рукописні записи адреси місця проживання судді Зубкова виконані Сергієм Павличенком в стані емоційної напруги.

«За висновками експертів, Сергій Павличенко під час написання адреси судді не змінював власний почерк. Загальні ознаки почерку у записці збігаються з комплексом почеркових ознак в експериментальних та вільних зразках почерку Сергія Павличенка, наданих судом для експертного дослідження», – зазначила держобвинувач.

Вона додала, що висновки почеркознавчої експертизи є ще одним доказом у справі.

Апеляційний суд Києва сьогодні продовжує розгляд апеляції на вирок Дмитрові та Сергію Павличенкам, засудженим за вбивство судді Сергія Зубкова.

Самі підсудні своєї провини не визнають.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG