Доступність посилання

ТОП новини

ГПУ цікавиться, як Тимошенко обрали депутатом – «Батьківщина» (ДОКУМЕНТ)


«Батьківщина» заявляє, що Генеральна прокуратура цікавиться документами щодо обрання Юлії Тимошенко народним депутатом у 1996 році. «На замовлення президента Віктора Януковича Генеральна прокуратура України продовжує винаходити все нові сфальшовані й надумані приводи для розправи над лідером опозиції», – йдеться в заяві.

«У цій ганебній справі влада вже не просто перейшла межу будь-якого здорового глузду, а дійшла до відвертого правового абсурду та прокурорського маразму – виконавці політичного замовлення Банкової зацікавилися документами щодо обрання Юлії Тимошенко народним депутатом у 1996 році, коли вона перемогла за підтримки 92% виборців», – заявляє «Батьківщина».

За даними партії, Генеральна прокуратура вимагає від Центральної виборчої комісії надати всю документацію щодо проведення виборів у 1996 році. «Слідчих, чомусь, особливо зацікавила кількість заяв та скарг на порушення законодавства, що подавалися кандидатами у народні депутати під час виборчих перегонів», – йдеться в заяві.

У «Батьківщині» кажуть, що не здивуються, «якщо раптом горе-прокурори, очевидно, від повного відчаю, – адже соціологічні опитування показують, що 76% українців не вірять у причетність Юлії Тимошенко до вбивства Євгена Щербаня, – раптом звинуватять лідера опозиції у всіх резонансних злочинах і катастрофах останнього століття».

Прес-служба партії «Батьківщина» вимагає від Генпрокуратури припинити «фарс навколо Юлії Тимошенко і не ганьбитися на всю країну і світ, а дійсно займатися захистом прав громадян, об’єктивним розслідуванням кримінальних справ, боротьбою із злочинністю та корупцією, яка охопила усі вищі владні ешелони».

На даний час Печерський райсуд Києва проводить слідчі дії у рамках досудового розслідування в справі про вбивство в 1996 році депутата Євгена Щербаня. Юлія Тимошенко підозрюють в організації цього злочину спільно з екс-прем’єром Павлом Лазаренком. Обидва колишні прем’єри ці звинувачення відкидають.
XS
SM
MD
LG