Доступність посилання

22 Вересень 2017, Київ 17:29
Київ – Служба фінансових розслідувань, яку планують створити найближчим часом, може стати найпроблемнішим органом влади в країні, переконує тижневик «Коментарі». Видання пише, що замість очікуваних кроків для полегшення підприємництва на українських бізнесменів очікує поява нового репресивного органу. Газетярі прогнозують, що ця служба буде втягнута в численні розбірки між конкурентами і може перетворитися на найбільш корумпований орган у країні. У суспільній свідомості цей монстр, як його охрестили журналісти, асоціюватиметься саме з главою держави. І вже не тільки бізнес, а й усе суспільство ототожнюватиме корупцію і Президента. Заголовок статті – «Хто сварить між собою Президента і бізнес».

Виповнилося три роки роботи Миколи Азарова Прем’єр-міністром. 11 березня 2010 року він очолив уряд уперше. 13 грудня 2012-го – вдруге. Увесь цей час у негараздах він звинувачував попередників. Водночас у третю річницю пообіцяв вибачитися перед людьми за свої невиконані обіцянки. Експертам «Газети по-українськи» діяльність Азарова оцінити важко, бо «її не було». Вони вважають, що прем’єр плив за течією, виконував забаганки глави держави та його оточення. І не впровадив жодної реформи. Більше того, в країні зріс рівень злочинності, корупція стала середовищем перебування української влади. Зменшилась кількість шкіл та лікарень, немає іноземних інвестицій. Сьогодні Україна – паралізована, переконані експерти.

310 народних депутатів минулого скликання не потрапили до теперішнього складу Верховної Ради. Більшість із них офіційно ніде не працюють. Після закінчення повноважень колишні обранці на пошук нової роботи мають рік – упродовж цього часу їм із держбюджету платять депутатську зарплату. В середньому це 14–17 тисяч гривень. «Газета по-українськи» з’ясовувала у деяких із колишніх народних обранців, чим вони займаються зараз. Так, комуністка Катерина Самойлик очолює Союз жінок-трудівниць, б’ютівець Віктор Уколов працює консультантом у фірмі, що обслуговує іноземних інвесторів, а нунсівець Володимир В’язівський у пошуках роботи. Про інших інформується в статті «Як влаштувалися екс-нардепи».

Нинішня Верховна Рада пропрацювала, а точніше, просто прожила перші 100 днів. Попри те, що зі ста днів парламент реально працював тільки сім, переважна більшість виборців – 77% – не розчарувалася у своїх обранцях, твердять соціологи. Водночас стільки ж зовсім не незадоволені роботою Верховної Ради. Конкретніше про те, в який партіях виборці розчарувалися найменше, розповідає газета «Україна молода».

В Україні щоденно від раку помирає 293 особи, щогодини – 10 осіб. Абсолютна більшість онкохворих покидають цей світ під тортурами болю, констатує газета «Голос України». Війна з несанкціонованим обігом наркотиків у країні сама перетворилася на метастази абсурду. Тоді, коли наркотрафіки пролягають через деякі міліцейські структури, котрі борються зі злом за відомим рецептом сицилійської мафії, застосування необхідних для хворих опіумних анальгетиків чомусь і досі ускладнено законами та інструкціями, наголошує парламентське видання. Заголовок публікації – «Оптимізація» заповіді «не зашкодь».

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG