Доступність посилання

18 Листопад 2017, Київ 16:40

Новий смартфон Samsung кидає виклик Apple на ринку США


Смартфони фірм Samsung та Apple є давніми конкурентами на світовому ринку
Samsung Electronics Co представила свій новітній смартфон Galaxy S4 у Сполучених Штатах – рідному ринку для Apple Inc, провідної компанії, яка веде запеклу патентну і маркетингову війну з конкурентами свого iPhone.

Нова модель від південнокорейського гіганта стала першою з популярної серії Galaxy S, прем’єра якої відбулася в США – напередодні увечері в Radio City Music Hall на Манхеттені.

Деякі спостерігачі вважають, що Galaxy S4 є серйозним конкурентом для ґаджетів Apple.

Одна з головних нових функцій S4 – здатність зупиняти і відновлювати програвання відео в залежності від того, чи дивиться користувач на екран.

Однак нові можливості хоч і є «добрими кроками в цьому (інноваційному) напрямку, але, швидше, це є рекламні трюки, ніж ті, які принципово змінюють гру. Поки Samsung намагається конкурувати просто за допомогою величезного обсягу нових «фішок»», – цитує агентство «Ройтерз» старшого телеком-аналітика фірми Ovum Яна Доусона.

Успіх чи невдача останньої моделі смартфона Samsung – четвертого в лінії Galaxy з 2010 року – буде найважливішим фактором у світовій конкуренції компанії з Apple на ринку мобільних ґаджетів.
XS
SM
MD
LG