Доступність посилання

21 Вересень 2017, Київ 16:05
Київ – Знайти якийсь компроміс між владою та опозицією в нинішніх українських реаліях, по суті, вже неможливо. Головне питання політичного порядку денного стоїть руба – або-або. Як пише тижневик «Коментарі», із патової ситуації, що склалася в політикумі України, є три варіанти виходу з різними, іноді діаметрально протилежними підваріантами. Перший – розблокування парламенту, другий – розпуск Верховної Ради без перевиборів, і третій – нові вибори. Однак, як переконує видання, проект універсального рішення, який би влаштував усі сторони, вже просто відсутній. І влада, і опозиція налаштовані на політичну війну до перемоги, так що в цій прийдешній битві взагалі немає місця консенсусам. Докладніше йдеться в статті «Кому вигідний парламентський суїцид».

Інформації про наміри влади створити Службу фінансових розслідувань стала інформаційною бомбою. Її вибух, як переконує «Дзеркало тижня», перевів у публічну площину протистояння між різними угрупованнями у владі щодо розподілу «економічно-силового» пирога, яке триває вже близько року. Законопроект спричинив жорстку критику більшості міністерств, а позитивний вердикт надійшов лише від податкової служби. Тим часом Янукович навряд чи так просто відмовиться від ідеї одержати ще один найпотужніший важіль контролю над країною. Маючи його, за великого бажання та остаточної втрати зв'язку з реальністю, резидент Банкової справді міг би замахнутися на новий перерозподіл власності в Україні. Стаття називається «Фінансова поліція: неприхована загроза?».

Втрату підтримки всередині країни та посилення тиску ззовні Янукович може спробувати компенсувати узурпацією влади за білоруським сценарієм. Про це стверджує «Український тиждень», публікація має заголовок «Путін і діти».

Сольові суміші комунальників і вихлопи автомобілів перетворюють київський сніг на зброю масового ураження – не настільки потужне, як в Москві, але досить токсичне, щоб завдати серйозної шкоди живій силі столиці. Про це наголошує тижневик «Кореспондент» у матеріалі «50 відтінків білого».

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG