Доступність посилання

ТОП новини

У Сирії масово викрадають людей і вимагають викупу – Кочнєва


Анхар Кочнєва
Українка Анхар Кочнєва, яка втекла з полону сирійських повстанців, заявляє, що в Сирії повстанці масово викрадають людей.

«Це неможливо розслідувати. На жаль, це відбувається щодня, це бандити... Вони просто крадуть людей і торгують ними», – сказала вона сьогодні в Києві.

За словами Кочнєвої, Захід намагається «руками народу знищити цю країну», підтримуючи повстанців.

Як заявила українка, за декілька місяців, протягом яких вона перебувала в полоні, повстанці значно озброїлися. Крім того, стверджує журналістка, залучають найманців, які вбивають мирне населення.

Зі свого боку, посол Сирії в Україні Мохамед Саїд Акіль розповів, що до воєнного конфлікту країна добре розвивалася в різних сферах, підвищувався добробут людей. «Сирія – самостійна країна, і цією самостійністю вона налякала Захід. Вони не хочуть, щоб хтось піднімав свою голову», – сказав дипломат.

Дипломат також наголосив, що повстанців забезпечують зброєю, використовують найманців для дестабілізації ситуації в країні.

Кочнєву викрали в Сирії в жовтні минулого року повстанці з так званої Вільної сирійської армії. Вони вимагали викупу за звільнення українки.

Цього місяця стало відомо, що Кочнєва втекла з полону.
XS
SM
MD
LG