Доступність посилання

25 Вересень 2017, Київ 18:50
Новини | Міжнародні

Президент США прибув до Ізраїлю


Зустрічі президента США Барака Обами (праворуч) і прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу відбуваються регулярно
Президент США Барак Обама прибув сьогодні вночі до Ізраїлю. Візит покликаний зміцнити зв’язки Сполучених Штатів з цією державою, інформує Білий дім.

Центральними темами переговорів в Ізраїлі стануть іранська ядерна загроза, громадянський конфлікт у Сирії, заворушення в Єгипті і мирні переговори з палестинцями. Про це Обама говоритиме з переобраним на посаду прем'єр-міністра Біньяміном Нетаньягу і президентом Шимоном Пересом.

Водночас на цих переговорах США не пропонуватимуть чогось принципово нового, проінформував заступник радника з питань національної безпеки Бенджамін Родс.

«Ми чітко розуміємо, що цей візит не має на меті оголошення нової ініціативи або завершення роботи з якогось конкретного питання. Цінність цього візиту, що він відбувається саме в той час, коли є новий уряд в Ізраїлі і новий уряд у США, щоб мати стратегічну розмову», – відзначив Бенджамін Родс.

Під час чотириденного турне Близьким Сходом президент США також зустрінеться з головою Палестинської національної адміністрації Махмудом Аббасом і королем Йорданії Абдаллою.
XS
SM
MD
LG