Доступність посилання

18 Листопад 2017, Київ 12:35

Що потрібно українським стартапам?


Чи може держава допомогти сьогодні молодим українським бізнесменам? І більшість політиків, і експерти вважають, що ні. Тож єдиними інвесторами для стартапів (нових проектів) вони називають виключно представників бізнесу та меценатів. Однак додають: не виключено, що ці люди можуть використати талановиті ідеї виключно в своїх цілях.
 • 16x9 Image

  Марічка Набока

   У 2004 році закінчила Український гуманітарний ліцей КНУ ім. Тараса Шевченка. У 2010 отримала диплом магістра журналістики Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Має публікації в газеті «Громадський захисник», журналах «Книжник-review», «Київська Русь» та інших виданнях. Працювала в програмі «Підсумки» на телеканалі Ера. На Радіо Свобода – з 2007 року. Коло професійних зацікавлень: права людини, українська культура, волонтерський рух.

 • 16x9 Image

  Андрій Баштовий

  Журналіст Радіо Свобода
  !function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src="//platform.twitter.com/widgets.js";fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,"script","twitter-wjs");
  Andrii Bashtovyi | Створіть Свою Візитку

XS
SM
MD
LG