Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 04:32

Аеропорт «Бориспiль» працює у штатному режимi


Державний мiжнародний аеропорт «Бориспiль» продовжує працювати у штатному режимi попри складнi погоднi умови. Про це заявила прес-секретар аеропорту Оксана Ожигова, інформує агентство «Iнтерфакс-Україна».

«Об’єктивно погоднi умови дуже складнi й погiршуватимуться сьогоднi вночi і завтра, проте аеродром перебуває в робочому станi», – сказала прес-секретар.

За її словами, аеропорт забезпечує очищення смуг і їхнього оброблення, а також необхiдну пiдготовку суден до польоту в таких умовах. Суттєвих вiдхилень польотiв вiд штатного розкладу немає.

Згiдно з онлайн-табло iншого столичного аеропорту – «Київ», розташованого в межах мiста, вiн також продовжує приймати і вiдправляти рейси.

Сьогодні в Києві цілий день падає сніг. Як повідомляє Гідрометцентр, така погода зберігатиметься найближчими днями. У Києві очікують сильні снігопади, хуртовини, снігові замети, посилення вітру до 17-22 м/с, пориви 25 м/с, на дорогах буде ожеледиця.

Схожа погода буде у північних і Вінницькій областях, а також на заході країни.
На решті територій дощ із переходом (крім крайнього сходу) в сніг, місцями (крім Одеської області) сильні опади, подекуди налипання мокрого снігу, ожеледь.
XS
SM
MD
LG