Доступність посилання

ТОП новини
20 Вересень 2018, Київ 11:23

Опозиціонер пропонує Попову допомогу, «Батьківщина» вимагає відставки


Снігопад у Києві, 23 березня 2013
Столичні опозиційні політики кажуть про готовність допомогти владі в екстреній ситуації, але вимагають відставки голови КМДА Олександра Попова за неготовність до стихії.

У відкритому листі до Попова обраний у Києві в мажоритарному округу депутат Верховної Ради Володимир Бондаренко пише: «Попри мій антагонізм до всього, що ви творите, пропоную Вам свою допомогу у вирішенні цього питання заради багатомільйонного міста, яке не заслуговує на таку цинічну байдужість».

Бондаренко пропонував голові КМДА оголосити надзвичайний стан у місті, «це допоможе задіяти численні людські та інші ресурси, у тому числі і МНС», пише він.

Тим часом, столична організація партії «Батьківщина» вимагає від Олександра Попова пояснень щодо провальної роботи комунальних служб і відставки.

На переконання депутата Верховної Ради, голови стличної організації «Батьківщини» Юрія Одарченка, столична влада мала заздалегідь здійснити підготовку до снігопадів, використовуючи досвід надзвичайних опадів 11-13 грудня минулого року і прогнози Гідрометеоцентру.

«Кожен другий киянин читав, чув та готувався до зниження температури і сильних опадів. І тільки команда Попова в адміністрації і на Банковій була зайнята «важливішою» справою – зривом київських виборів» , – наголосив Одарченко.

Сьогодні голова КМДА Олександр Попов відзвітував, що на вулицяхстолиці ліквідовано затори і відновлюється рух громадського транспорту.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG