Доступність посилання

24 Вересень 2017, Київ 00:03
Київ – Важливість існування міцного середнього класу з підприємцями-новаторами доведена на прикладі багатьох країн, які за доволі короткий час здійснили економічний ривок. Водночас в Україні з її олігархономікою цю аксіому в певних колах, як стверджує «Український тиждень», воліли б якщо не замовчати, то принаймні маргіналізувати. Особливо наполегливо до таких спроб вдаються структури олігархів. Як інформує тижневик, нещодавно фонд Ріната Ахметова «Ефективне управління» організував дебати під назвою «Для розвитку української економіки середній клас не обов’язковий». Звучить вже як аксіома, яка не підлягає запереченню, зазначає видання.

Приплив трудових мігрантів у Київ накрутив ціни на столичному ринку оренди житла. Як стверджує тижневик «Кореспондент», винайняти квартири тут дорожче, ніж в європейських столицях, а їхня оплата з’їдає майже весь місячний дохід, у той час як у європейських містах – не більше від третини. Водночас, як зауважує експерт видання, цього року нижня планка ціни на оренду житла в Києві ще зросте щонайменше на 10 відсотків. Адже в столиці можна знайти бодай якусь роботу, тоді як в регіонах просто немає що робити. Про це наголошується в матеріалі «Життя в найми».

Бажання отримати європейську освіту, щоб забезпечити собі гідну старість, змушує українців колекціонувати паспорти, констатує тижневик «Коментарі». Видання пише, що питання легалізації другого паспорта є традиційною темою для політичних спекуляцій. Опозиціонери, які нещодавно нарахували близько 20 народних депутатів з другим громадянством, вимагають посилити покарання за це порушення аж до кримінальної відповідальності. Регіонали ж, навпаки, вважають введення будь-яких санкцій щодо цього «нецивілізованим вирішенням проблеми», а дехто з них виступає за зняття будь-яких обмежень у додатковому одержанні громадянств. Тим часом, як інформує тижневик, кожен десятий громадянин України вже має у своїй кишені паспорт іншої держави. Про переваги і недоліки подвійного громадянства і кому це особливо вигідно, йдеться в матеріалі «Плюс паспортизація всієї країни».

Кількість машин з іноземними номерами на українських дорогах невпинно зростає. Причому завдяки шпарині в законодавстві пересуватися на такому автомобілі можна цілком легально. Про те, як можна відносно недорого ввезти собі іномарку і чому держава не помічає таких автовласників, розповідає тижневик «Автоцентр» у статті «Тимчасова» тема».

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG