Доступність посилання

ТОП новини

Азаров оцiнює прибирання снiгу в Києвi на «трієчку»


Микола Азаров
Прем’єр-міністр України Микола Азаров оцінює роботу всіх служб, задіяних у ліквідації наслідків негоди в Києві, «на трієчку». Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабінету Міністрів.

«Я хочу подякувати за роботу всім, хто в ці дні забезпечував життєдіяльність Києва. Загалом я оцінюю роботу на «трієчку». Однак, було забезпечено роботу швидкої допомоги, підвезення продуктів до лікарень тощо. Дякувати Богу, ніхто не помер, не замерз, що просто щастя в таких екстремальних умовах», – сказав Азаров пiд час засiдання уряду.

За його словами, надзвичайна ситуацiя, що виникла через екстремальнi снiгопади, виявила цiлу низку недолiкiв у координацiї дiяльностi служб.

Глава уряду, зокрема, розкритикував запiзнiле рiшення про заборону в’їзду великогабаритного транспорту до Києва, що спричинило транспортний колапс.

«Ситуацiя справдi неординарна, такого не пам’ятають навiть старожили. Однак було штормове попередження – а до нього чомусь не поставилися досить вiдповiдально», – зазначив Азаров.

При цьому Азаров зауважив, що на Київ випала рекордна кiлькiсть опадiв, i визнав, що столичнi комунальнi служби не в змозi самостiйно впоратися з завданням оперативного прибирання снiгу. Тому, за його словами, уряд у понедiлок ухвалив рiшення залучити до робiт iз розчищення i вивезення снiгу автотранспорт i навантажувачi державних пiдприємств i будiвельних органiзацiй.

Крiм того, як зазначається на сайтi уряду, держустановам, пiдприємствам i органiзацiям, вишам i технiкумам доручено прибрати свою i прилеглу територiю – а це майже третина всiєї роботи, яку необхiдно виконати.

З п’ятниці столиця України була паралізована через сильні снігопади. За даними Гідрометцентру, в останні дні в Києві випала рекордна кількість опадів.
XS
SM
MD
LG