Доступність посилання

25 Листопад 2017, Київ 03:05

У Білорусі засудили українських активістів


Українці під час акції опозиції в Мінську 24 березня 2013 року
У Мінську в понеділок засудили трьох активістів Всеукраїнської молодіжної організації «Національний альянс», які брали в неділю участь у демонстрації на честь 95-ї річниці проголошення незалежності Білоруської Народної Республіки, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Проти активістів «Національного альянсу» Юлії Грищук, Назара Зеліновського та Юлії Сливінської мінська міліція завела адміністративну справу за «непідпорядкування працівникам міліції». Їх затримали відразу після демонстрації, яка мала мирний характер. На демонстрації активісти «Національного альянсу» виділялися тим, що несли на своїх плечах українські синьо-жовті прапори.

Суд Совєтського району міста Мінська визнав усіх українців винними. неповнолітнього Назара Зеліновського попереджено, Юлія Грищук та Юлія Сливінська отримали покарання по одній добі арешту, яке вони вже відбули.

У вівторок МВС Білорусі має розглянути справу про депортацію всіх трьох громадян України, їм можуть заборонити відвідувати сусідню країну терміном до 5 років, повідомила Радіо Свобода Юлія Грищук після того, як її звільнили з-під варти.

У відділку та в суді права українців захищав консул України в Мінську.

У неділю в Мінську в санкціонованій акції білоруської опозиції взяла участь понад тисяча осіб.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG