Доступність посилання

18 Жовтень 2017, Київ 23:46
У партії «Батьківщина» заявляють, що на трьох народних депутатів чиниться тиск для примушування їх перейти у більшість.

«За прямою вказівкою президента Віктора Януковича почалася атака на депутатів від опозиції з метою залякування для того, щоб вони вийшли з Об’єднаної опозиції, вийшли з «Батьківщини». Координує цю роботу секретар з питань національної безпеки і оборони України Андрій Клюєв», – сказав перший заступник лідера партії «Батьківщина», народний депутат Олександр Турчинов.

За його словами, у партії мають вже три заяви депутатів щодо їхнього переслідування, щодо тиску на них з метою вийти з фракції і приєднатися до більшості. «Ми заявляємо, що це політичний шантаж», – наголосив Турчинов.

Водночас він відмовився називати прізвища цих народних депутатів, а також уточнювати подробиці ситуації.

«Якщо тиск на цих народних депутатів не припиниться, вони самі вийдуть на прес-конференцію і розкажуть про це», – зауважив парламентар.

За його словами, методи тиску на депутатів «традиційні»: залякування не лише безпосередньо депутатів, але і членів їхніх сімей, родичів, які займаються економічною діяльністю.

Зокрема, заявив Турчинов, чиняться спроби підкупу і залякування: або отримати серйозні фінансові ресурси за перехід у більшість, або отримати повідомлення з Генеральної прокуратури чи податкової, чи інших силових структур.

«Арсенал традиційний. Нічого нового вони не вигадали», – сказав Турчинов.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG