Футбол: Чорногорія – Англія 1:1, Україна наблизилася до лідерів

Збірна України взяла шість очок у двох матчах: спершу перемогла у Польщі (на фото Роман Зозуля забиває третій гол), згодом виграла у Молдови
У групі Н відбіркового турніру чемпіонату світу в вівторок відбулися три матчі.

Збірна України в Одесі здобула непросту перемогу над командою Молдови – 2:1.

Підопічні Михайла Фоменка двічі забили лише в другому таймі: на 61-й хвилині відзначився Андрій Ярмоленко, на 70-й – Євген Хачеріді. Спокійно довести зустріч до перемоги господарі не змогли – на 80-й хвилині інтригу повернув Олександр Суворов, але на остаточний результат цей гол не вплинув.

У матчі лідерів групи чорногорці на своєму полі зіграли внічию з англійцями – 1:1.

У ще одному матчі команда Польщі впевнено переграла сан-маринців – 5:0.

Після цих поєдинків збірна України набрала вісім очок і ділить третю-четверту позиції з поляками, які минулої п’ятниці поступилися українцям у Варшаві.

На чолі турнірної таблиці залишилися чорногорці – 14 очок, 12 балів мають англійці. Лідери провели по шість матчів, українці і поляки – по п’ять.

Наступний поєдинок збірна України проведе в Чорногорії 7 червня.