Доступність посилання

24 Жовтень 2017, Київ 06:11
Фракція УДАР має намір просити Генпрокуратуру розслідувати можливе перевищення повноважень прем’єром Миколою Азаровим при виведенні депутата від цієї політичної сили Сергія Капліна із засідання уряду. Про це на своїй сторінці у Facebook написала депутат від фракції УДАР Ірина Геращенко.

«Взагалі-то Каплін прийшов не просто як депутат, а як представник опозиційної партії, завдання якої – контролювати дії влади. Він хотів виступити із пропозицією вже зараз створити антикризовий штаб з боротьби з паводком... Але цього разу він (Азаров) перевищив свої повноваження, змушуючи охорону видворити депутата із залу... Партія (УДАР) готує звернення до Генеральної прокуратури про порушення Азаровим закону», – заявила Геращенко.

При цьому депутат зауважила, що допускає відмову Генпрокуратури розслідувати цю ситуацію.

У такому разі, за її словами, УДАР має намір домагатися відставки Азарова з посади прем’єра й розраховує на підтримку позафракційних депутатів і комуністів у цьому питанні.

Сьогодні вранці прем’єр Микола Азаров доручив охороні вивести ударівця Сергія Капліна, звинувативши його в порушенні порядку на засіданні уряду.

Після вступного слова Азарова і доповіді голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Михайла Болотських народний депутат хотів взяти слово, але йому не дали виступити.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG