Доступність посилання

ТОП новини

Росія завчасно поінформувала Україну про несподівані навчання – МЗС


Корабель російського Чорноморського флоту на території України бере участь у навчаннях, відеокадр телеканалу Збройних сил Росії, 28 березня 2013 року
Україна завчасно, за шість днів, була поінформована про намір Росії провести раптові широкомасштабні військові навчання в Чорному морі, повідомив у четвер виконувач обов’язків директора департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ Євген Перебийніс.

Виступаючи перед журналістами у столиці Росії Москві, де перебуває з візитом міністр закордонних справ Леонід Кожара, речник МЗС висловив думку, що ці навчання, як і інші подібні маневри, не становлять загрози безпеці України.

За його словами, як їх наводить агентство УНІАН, у цих навчаннях не треба шукати якихось месиджів, адже російські партнери відповідно до двосторонніх угод інформують Міністерство оборони України про проведення таких навчань.

У четвер Росія почала в регіоні Чорного моря навчання з участю 36 кораблів і до 7 тисяч військових за наказом президента Володимира Путіна. Як повідомив його речник, йдеться про «масштабну раптову перевірку-навчання», метою якої є перевірити боєготовність підрозділів.

Дивитись коментарі (8)

XS
SM
MD
LG