Доступність посилання

23 Жовтень 2017, Київ 02:15

Яценюк заявив, що викрив автомобіль, з якого за ним вели незаконне спостереження


Голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк викрив автомобіль, із якого за ним велося незаконне, на його думку, зовнішнє спостереження протягом перебування в Чернівцях. Про це повідомляє прес-служба партії «Батьківщина»: повертаючись із запису програми на студії ТВА, Яценюк помітив дві машини, які вели за ним зовнішнє спостереження.

Він записав номер однієї з машин і зателефонував депутатові Геннадієві Москалю, щоб перевірити номер. Виявилося, що цей номер на обліку не стоїть.

Разом із групою народних депутатів одне авто вдалося зупинити, другий автомобіль утік. Було зроблено заяву про вчинення кримінального правопорушення і викликано наряд міліції. Після приїзду міліції особи, які перебували в машині, вийшли, і було чути, як ведуться радіопереговори. У цих осіб було виявлено засоби прихованого зв’язку, які були в робочому режимі.

В салоні машини правоохоронці виявили фотоапаратуру та засоби стаціонарного та переносного зв’язку з інвентарними номерами державної установи. Усі записи на фотоапаратурі були знищені до приїзду міліції.

У багажнику автомобіля працівники міліції виявили три комплекти номерних знаків не з чернівецького регіону. Ці номери, як з’ясувалося, на обліку в картотеках МВС не перебувають. За наявною в прес-службі «Батьківщини» інформацією, автомобіль нібито належить службі зовнішнього спостереження СБУ.

Правоохоронні та інші державні органи ще не коментували цю ситуацію.
XS
SM
MD
LG