Доступність посилання

ТОП новини

«Свобода» заявляє, що її депутатів не пустили на засідання уряду


ВО «Свобода» заявляє, що представників цієї політичної сили не пускають на засідання Кабінету міністрів.

«1 квітня знову відбувається закрите засідання уряду, куди прийшли депутати від фракції ВО «Свобода» Олександр Мирний і Юрій Сиротюк. Останнього не допустили на це засідання уряду, а Олександра Мирного видворили за годину після початку засідання», – йдеться в повідомленні прес-служби партії.

Лідер свободівців Олег Тягнибок заявив, уряд «не соромиться засекречувати навіть питання порядку денного». «Так, сьогодні Кабмін розглядає питання, яке так і прописане в порядку денному – «Таємне», доповідачем з якого є міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов», – йдеться в повідомленні.

Водночас лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов закликав народних депутатів відмовитися від «мітингових пристрастей». За його словами, ніяких таємних засідань уряду не проводиться.

Як заявив Єфремов, у понеділок завжди проводилися засідання уряду в скороченому варіанті. За його словами, інциденти, пов’язані з недопущенням народних депутатів на засідання уряду, – «це все лише непорозуміння, яке потрібно вирішувати».

Минулого тижня прем'єр Микола Азаров вигнав депутата від фракції УДАР Сергія Капліна із залу засідань уряду за критику ліквідації наслідків негоди.
XS
SM
MD
LG