Доступність посилання

17 Жовтень 2017, Київ 13:18
Конституційний суд України відкрив провадження у справі про вибори в Києві. Як повідомили у прес-службі КСУ, таке рішення ухвалила колегія суддів 29 березня.

За регламентом Конституційного суду, цю справу мають далі розглядати на пленарному засіданні у терміни, визначені статтею 57 закону України «Про Конституційний Суд України».

«Як випливає з конституційного подання, суб’єкт не звертався до суду про розгляд цього подання як невідкладного», – мовиться в повідомленні КСУ.

Подання 48 народних депутатів щодо тлумачення низки положень Конституції і закону про місцеві вибори, що стосуються місцевих виборів у Києві, надійшло до КСУ 19 березня.

Парламент минулого місяця ухвалив за основу постанову про призначення виборів у Києві на 2 червня. Цього тижня документ планують розглянути в цілому. При цьому на погоджувальній раді прозвучала пропозиція розглянути це питання 4 квітня. Опозиція наполягає, щоб парламент визначився щодо виборів у Києві на завтрашньому засіданні.

Регіонали раніше заявляли, що не будуть голосувати за цю постанову, доки Конституційний суд не ухвалить рішення щодо подання депутатів у цій справі.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG