Футбол: «Металіст» став другим у чемпіонаті України

Господарі цього стадіону здобули непросту перемогу і стали другими в чемпіонаті України
Харківський «Металіст» щонайменше на добу став другим в українській футбольній прем’єр-лізі.

На своєму полі підопічні Мирона Маркевича в непростому поєдинку 23-го туру переграли луцьку «Волинь» – 1:0. Єдиний гол ще на 1-й хвилині забив Шав’єр, а на 81-й хвилині господарі залишилися в меншості – Соса отримав другу жовту картку.

Один із конкурентів «Металіста» – дніпропетровський «Дніпро» – несподівано програв удома одному з аутсайдерів, полтавській «Ворсклі» з рахунком 1:2.

У харків’ян стало 49 очок, у дніпропетровців залишилося 45. «Металіст» ще можуть обійти київські динамівці, які зараз мають 47 очок, але для цього їм потрібно на своєму полі переграти чемпіонів України з донецького «Шахтаря».