Доступність посилання

ТОП новини

Росія стурбована іноземним фінансуванням неурядових організацій – Путін


Володимир Путін і Анґела Меркель
Президент Росії Володимир Путін заявляє, що влада має право стежити за іноземним фінансуванням неурядових організацій. Так Путін на зустрічі з канцлером Німеччини Анґелою Меркель пояснив численні обшуки в таких організаціях, проведені останнім часом у російських містах.

«Що стосується свободи роботи цих організацій, то її ніяк не обмежують. Хочу на цьому наголосити. Їм потрібно лише зареєструватися», – сказав Путін.

За його словами, неурядові організації в Росії отримали майже один мільярд доларів від початку цього року. Як заявив Путін, ці кошти потрібно було б використати для допомоги країнам із фінансовими проблемами, таким, як Кіпр.

Зі свого боку, Меркель висловила занепокоєння Німеччини через обшуки в неурядових організаціях в Росії і вкотре висловилася за розвиток громадянського суспільства.

Влада Росії збирає документи про реєстрацію і фінансування у сотень неурядових груп по всій території держави. Влада заявляє, що перевіряє, чи дотримуються організації нового законодавства про іноземне фінансування. Частина нових законів містить зобов’язання для неурядових організацій офіційно реєструватися як «іноземні агенти», якщо вони отримують фінансування з-за кордону і займаються діяльністю, яку влада вважає політичною.
XS
SM
MD
LG