Доступність посилання

ТОП новини
16 травня 2021, Київ 18:19

Пхеньян закликає іноземців евакуюватися з Південної Кореї


Південнокорейський солдат на посту в демілітаризованій зоні, що розділяє Південну і Північну Кореї, 5 квітня 2013 року
Північна Корея закликає іноземців залишити Південну Корею на випадок війни. Про це оголосили на державному телебаченні країни.

«Ми закликаємо всіх іноземців-працівників організацій і компаній, а також туристів, евакуюватися з Сеула і Південної Кореї для їхньої безпеки», – мовиться в повідомленні.

Це остання з низки погроз Пхеньяна за останні тижні. Напруженість на Корейському півострові зросла після того, як Північна Корея провела 12 лютого третє ядерне випробування. Це спричинило посилення міжнародних санкцій, на які Пхеньян відповів погрозами на адресу США і Південної Кореї, включно із заявами про можливість застосування ядерної зброї.

Крім того, сьогодні Північна Корея зупинила виробництво у спільному з Південною Кореєю промисловому парку Кесон. Південнокорейські менеджери повідомили, що сьогодні північнокорейські працівники не вийшли на роботу.

Влада КНДР заявила, що припинення роботи стосується 53 тисяч її громадян. Раніше Пхеньян заблокував вхід до промислового парку співробітникам із Південної Кореї, перед тим дозволивши їм залишити комплекс.
XS
SM
MD
LG