Доступність посилання

ТОП новини

Біля Межигір’я затримали не 4, а 6 осіб – міліція


На території села Нові Петрівці Вишгородського району Київської області 10 квітня правоохоронці затримали шістьох осіб-активістів «Демократичного альянсу». Про це йдеться у повідомленні, оприлюдненому на сайті міліції Київської області.

В офіційному повідомленні правоохоронці інформують, що 10 квітня 2013 року на території села Нові Петрівці Вишгородського району Київської області активісти «Демократичного альянсу» намагались провести захід, «який напередодні широко анонсували у засобах масової інформації».

«Кілька днів тому голова села Нові Петрівці Родіон Старенький звернувся до суду щодо заборони проведення даного заходу та обмеження права на мирні зібрання на території даного населеного пункту про що було винесене відповідна постанова. Перед початком акції голова селищної ради ознайомив активістів із постановою суду та попередив, що у разі невиконання вимог суду він буде змушений викликати представників правоохоронних органів, що і було зроблено», – йдеться у повідомленні.

«Співробітники міліції, які прибули на місце події, неодноразово пропонували громадянам припинити проведення акції, на що жоден з активістів не відреагував. Згодом, правоохоронці запропонували учасникам акції проїхати до райвідділу міліції на що також отримали відмову. В результаті непокори та невиконання законних вимог працівників міліції шістьох громадян було доправлено до Вишгородського райвідділу міліції, де на них були складені відповідні адміністративні матеріали та направлені до суду», – наголосили у міліції.

Раніше сьогодні «Українська правда» повідомила про затримання 4 активістів «Демократичного альянсу», які нібито приїхали боротися з паводком.

У Нових Петрівцях розташоване «Межигір’я» – резиденція президента України Віктора Януковича.
XS
SM
MD
LG