Доступність посилання

ТОП новини

Рибак обіцяє нові «виїзні» засідання, якщо Раду не розблокують


Володимир Рибак
Володимир Рибак
Голова Верховної Ради Володимир Рибак заявляє, що для проведення засідань у сесійній залі парламент має бути розблокований. Про це він сказав на засіданні погоджувальної ради.

«Будете блокувати – я вам прямо в очі, Олег Ярославович (Тягнибок), говорю: будемо проводити засідання там, де можливо ухвалювати законні рішення. Скільки можна вже про це говорити?», – сказав він.

На зауваження голови фракції «Свобода» Олега Тягнибока, який закликав Рибака діяти виключно в рамках закону, спікер наголосив, що у нездатності парламенту працювати винувата опозиція.

«Я ніколи нікого не перебивав. Ви кривдите мене, а я мовчу. Так що, ви думаєте, я вам без телебачення не зможу висловити те, що ви неправильно робите? Я прошу, давайте працювати», – сказав спікер, закликавши Тягнибока провести виховну роботу всередині своєї фракції, не свистіти і не порушувати порядок під час засідань у сесійному залі.

Опозиція заблокувала парламент 2 квітня після того, як депутати не змогли призначити вибори в Києві. Після цього, 4 квітня депутати з провладних фракцій провели «виїзне» засідання Верховної Ради у будівлі, де розташовуються парламентські комітети. Опозиція назвала це засідання незаконним, а в більшості наполягають, що діяли згідно з законом.
XS
SM
MD
LG