Доступність посилання

25 Червень 2017, Київ 05:15

Шкляр перевидав роман про українця, який переміг спецслужби Москви


Київ – У понеділок у Києві презентували перевидання роману Василя Шкляра «Елементал», який, за словами автора, є «психологією українського переможця». Презентувати перевидання власних книг письменник Василь Шкляр не любить. Однак для свого найулюбленішого роману робить виняток.

Роман «Елементал» є історією про українця, вояка французького Іноземного легіону, який отримує надзвичайне завдання: вивести з окупованої Чечні дочку генерала, на яку полюють російські спецслужби.

Це про сучасного «чорного ворона» – українця, який вступає у двобій із московськими спецслужбами і виходить переможцем
«Багато хто із моїх прихильників любить його навіть дужче, ніж «Чорного ворона», бо це історія про сучасного «чорного ворона» – українця, який вступає у двобій із московськими спецслужбами і виходить переможцем. Це найгостросюжетніший мій роман», – пояснює Василь Шкляр.

В основі «Елементала» – реальна історія порятунку дружини першого президента Чечні Алли Дудаєвої – знайомої Василя Шкляра, а сама книга має потрійну розв’язку.

Що ж до написання роману, то, за словами автора, не обійшлося без містичних збігів.

«Є один епізод, де один інгуш намагається пояснити природу тероризму і каже: «Ви побачите, як ми ще заб’ємо клин у Москві, а вилізе він у Нью-Йорку». Минуло два місяці і у Нью-Йорку сталася трагедія з «близнюками»», – зазначає Василь Шкляр.

Шкляр дивуватиме читачів «Отаманшею Марусею»

Тим часом численні прихильники творчості письменника радіють кожній нагоді зустрічі з улюбленим письменником. Серед них і Віктор Нагорський. Його особисто твори Василя Шкляра вражають «документальністю, яка викликає довіру», а також «справжньою українською мовою», що змушує читача вдосконалювати свою мовну культуру.

Він прагне робити сьогодні те, що колись давно інші мужні люди робили зі зброєю в руках
«Прийшов, щоб потиснути йому руку за його мужність, наснагу, за те, що він прагне робити сьогодні на весь голос те, що колись давно інші мужні люди робили зі зброєю в руках», – наголошує читач.

Уперше роман «Елементал» був надрукований у 2001 році, після чого його неодноразово перевидавали не лише у друкованому вигляді, але і як аудіокнигу.

Наразі ж до перевидання готується ще один роман Василя Шкляра: «Кров кажана». Його вихід заплановано на початок червня.

Окрім того, письменник інтригує своїх читачів і зовсім новим твором – «Отаманшею Марусею» – історією про українську Жанну д’Арк. За словами автора, цей роман теж має скоро побачити світ.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG