Доступність посилання

ТОП новини

Суд допитує бізнесмена Віталія Гайдука у справі про вбивство Євгена Щербаня


Печерський районний суд Києва розпочав допит як свідка одного з засновників компанії «Індустріальний союз Донбасу» Віталія Гайдука у справі про вбивство народного депутата Євгена Щербаня у 1996 році.

Судове засідання відбувається в приміщенні Апеляційного суду Києва під головуванням слідчого судді Оксани Царевич. На початку засідання суддя зазначила, що підозрювана Юлія Тимошенко була поінформована про час та дату засідання, але на судове засідання не прибула.

Віталій Гайдук є екс-співвласником корпорації «Індустріальний союз Донбасу», співзасновником якої у 1990-х роках був Євген Щербань.

15 квітня захисник Тимошенко Сергій Власенко заявив, що його підзахисна наполягає, щоб пенітенціарна служба забезпечила її особисту участь у засіданні Печерського районного суду Києва, на якому відбудеться допит свідка Гайдука. Він також наголосив, що Тимошенко «вимагає від пенітенціарної служби діяти у відповідності до українського законодавства».

Генеральна прокуратура України називає замовниками вбивства Євгена Щербаня екс-прем'єрів Павла Лазаренка і Юлію Тимошенко.
XS
SM
MD
LG