Доступність посилання

ТОП новини

Українська учасниця марафону в Бостоні фінішувала за 15-20 хвилин до вибухів


На місці вибуху в Бостоні
На місці вибуху в Бостоні
Українська телеведуча Валентина Хамайко, яка разом зі своїм чоловіком брала участь у Бостонському марафоні, фінішувала за 15-20 хвилин до вибухів. Про це вона розповіла в ефірі «ТСН. Ранок».

«Я фінішувала десь за 15-20 хвилин до вибухів і встигла відійти на паралельну вулицю. Настільки гамірно було на фініші, що люди навіть не одразу відреагували на вибух. Він якось знівелювався. Зрозуміли, що сталося, коли задиміло і побачили поранених людей», – розповіла Хамайко.

За її словами, багато людей допомагали – навіть ті люди, які були учасниками марафону і в той момент фінішували. «Вони починали підбігати до постраждалих і надавати їм першу допомогу. Вони знімали футболки і брали участь в тому, щоб навіть робити перев’язки», – заявила Хамайко.

За словами подружжя, всі українці фінішували до того моменту, коли відбувся вибух.

Як заявила Хамайко, насправді громадян України було двоє – вона з чоловіком. Були ще кілька вихідців з України, які постійно живуть в США, вони також не постраждали. На момент вибуху бігли ще близько 200 осіб і був величезний натовп людей, які стояли біля парканів. Саме ці люди і постраждали найбільше, зазначив чоловік телеведучої Андрій.

15 квітня на фінішній межі Бостонського марафону в США прогриміло два вибухи. За останніми даними, загинули троє людей. Кількість постраждалих зросла до 144.

За інформацією МЗС, українців серед загиблих і постраждалих немає. На офіційному сайті Бостонського марафону повідомляється, що участь у змаганнях брали шестеро українців, на зв’язок з якими намагаються вийти українські дипломати.
XS
SM
MD
LG