Доступність посилання

ТОП новини

Російський шоумен попросив вибачення в усіх жителів України


Москва – Відомий російський телеведучий Іван Ургант попросив вибачення за невдалий жарт під час телепрограми «Смак» на Першому каналі російського телебачення. «Я прошу вибачення в усіх жителів України, яких зачепив мій недоречний коментар в останньому випуску програми «Смак», – написав Ургант у Twitter. Жарт відомого російського телеведучого і шоумена викликав хвилю критики як в Україні, так і в Росії.

Іван Ургант не просто сказав дурницю в ефірі, але й образив людей, причому не тільки в Україні. Передачі російського Першого каналу показують у всьому світі. У кулінарному шоу він сказав, що порубав зелень, як червоний комісар жителів українського села.

Сміх у студії обурив людей не менше від самого висловлювання Урганта. До того ж виникло питання, чому образливий жарт не був вирізаний при монтажі програми, яка виходить в ефір у запису.

Хто несе відповідальність?

Сумнівний жарт Івана Урганта отримав і офіційну оцінку. МЗС України висловило обурення словами російського шоумена. Речник українського зовнішньополітичного відомства Євген Перебийніс в інтерв’ю Радіо Свобода сказав, що в даному випадку можна говорити і про те, що відповідальність за скандальне висловлювання мусить нести і керівництво телевізійного каналу.

Тут ідеться вже не про авторитет конкретного ведучого
Євген Перебийніс
«Тут ідеться вже не про авторитет конкретного ведучого, який, я думаю, цим висловлюванням свій авторитет, принаймні в Україні, абсолютно звів до нуля, а й про авторитет каналу, на якому він це висловлювання зробив», – зазначив Перебийніс.

Урганта пообіцяли «зустріти з вилами»

Російський політолог Андрій Окара впевнений, що тема національних катастроф, якого б народу вона не стосувалася, не може бути предметом жартів.

Жарти на теми, пов’язані зі смертю великої кількості людей, – неможливі
Андрій Окара
«Є якісь речі, які можуть бути предметами комічного, предметами іронії, а є якісь речі, які пов’язані з загальногуманістичними цінностями, в принципі не переводяться в простір сміхової культури. Тому жарти на теми, пов’язані зі смертю великої кількості людей, – неможливі. Ті часи, які в цьому жарті згадувались, мається на увазі громадянська війна в Україні, де орієнтовно загинуло тих самих українських селян, про яких каже Ургант, понад мільйон. Тут нічого смішного немає», – наголошує політолог.

Висловлення Івана Урганта викликало відповідну реакцію і в українських депутатів. Журналіст і депутат Микола Княжицький висловився у формі запитання, яке не потребує відповіді: «Хтось далі буде його запрошувати вести передачі в Україні?»

А інший народний депутат Олег Ляшко запропонував МЗС оголосити Урганта персоною нон-ґрата в Україні, в іншому випадку пообіцявши «зустріти його з вилами».

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG