Доступність посилання

23 Травень 2017, Київ 00:38
Новини | Політика

Рада ухвалила два євроінтеграційні закони


Верховна Рада привела українські закони у відповідність до стандартів міжнародної Кримінальної конвенції про боротьбу з корупцією.

За закон про внесення відповідних змін до українського законодавства проголосували 362 депутати з 421 зареєстрованого. Закон підтримали всі парламентські фракції, крім комуністів.

Згідно з законом, усі корупційні правопорушення, пов’язані з отриманням неправомірної вигоди, належать до числа злочинів, передбачених Кримінальною конвенцією, а також замінюється поняття «хабар» поняттям «неправомірна вигода».

Крім того, Верховна Рада України внесла зміни до Кримінального і Кримінального процесуального кодексів у зв’язку з виконанням плану дій щодо лібералізації візового режиму для України Європейським Союзом. За закон у четвер проголосували 362 депутати з 419, які зареєструвалися.

Згідно з законом, вноситься низка змін до чинного українського законодавства, зокрема, вводиться поняття «спеціальна конфіскація», а також визначається порядок вирішення питань про таку конфіскацію.

На сьогодні також запланований розгляд питання про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації державної антикорупційної політики і про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення системи захисту персональних даних. Ці документи також належать до переліку зобов’язань України перед Європейським союзом.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG