Доступність посилання

ТОП новини

З американським дипломом в Україні можна зробити стрімку кар’єру – експерт


Отримана у США освіта дає змогу українським студентам зробити стрімку кар'єру на батьківщині. Про це в інтерв'ю «Голосу Америки» заявила Вікторія Михайленко, менеджер проектів Американських рад з міжнародної освіти.

«Нове покоління українців не ставить за мету іммігрувати до США. Вони хочуть отримати освіту дуже високого рівня для того, щоб повернутися в Україну і збудувати кар'єру за декілька років», – розповіла освітянка.

За словами Вікторії Михайленко, найпопулярнішими спеціальностями серед українських студентів, які прагнуть здобути освіту у США, є бізнес управління, правознавство, державне управління, освіта, соціальні та гуманітарні науки, а також охорона навколишнього середовища.

Вікторія Михайленко додає, що інформацію про можливість отримати освіту у США за гроші американського уряду можна отримати на сайті посольства США.

«В Україні діють чотири центри мережі Education USA, які надають інформацію про освіту в американських вишах. Вони працюють у Києві, Львові, Дніпропетровську та Харкові», – додає Михайленко.

«Уряд США також допомагає випускникам американських вузів, які повертаються до України, з їх ініціативами та проектами, проводить для них різноманітні заходи», – додає експерт.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG