Доступність посилання

23 Травень 2017, Київ 10:04

ТВі не працюватиме, поки журналістам не пояснять ситуацію – Томенко


Микола Томенко
Телеканал ТВі не зможе запрацювати доти, доки журналістам не пояснять, хто є власником каналу і яка подальша стратегія його розвитку. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив голова комітету Верховної Ради з питань свободи слова, заступник голови ВО «Батьківщина» Микола Томенко.

«Поки журналісти, по-перше, не побачать реальних документів, по-друге, реально людину, яка претендує на те, що вона – власник, поки вони не почують і від Кагаловського, і від іншої сторони, якою є стратегія розвитку каналу і подальша доля їх на цьому каналі, на жаль, канал не буде працювати», – сказав він.

За його словами, те, хто зараз є власником каналу, «загадка». «Тому що на всі запитання цей, я сказав би, навіть представник власника сказав: я тут, умовно кажучи, представляю інтереси. А хто власник? Я не можу сказати. Або: не знаю. Тобто вийшло таким чином, що ця історія ще утаємничена з точки зору, що це за люди, яка природна грошей, яка політична позиція чи відсутність політичної позиції», – заявив політик.

Як заявив Томенко, майбутня концепція каналу наразі незрозуміла. «Можливо, вихід із ситуації якраз і полягає у тому, що колективу і нам будуть презентовані дві, умовно кажучи, стратегії розвитку каналу, починаючи від юридичної, фінансової складової і, найважливіше, змістовної концептуальної інформаційної. І тоді журналісти вже більш-менш зрозуміють, що їх чекає. Якщо це, наприклад, буде чи музичний канал, чи культурологічний – це одна історія, якщо це формат теперішнього інформаційно-суспільного – це інша історія», – сказав депутат.

Томенко підсумував, що вчорашні події на ТВі створили проблему «довіри до нового власника, створив проблему по довірі до каналу загалом і зробив дуже погану штуку, тобто конфлікт і в середині колективу». «Учорашній день, я думаю, що поганий день і для свободи слова, і для каналу, і для опозиції, і для глядачів. Чому? Тому що, на мою думку, якщо допустити, наприклад, що є реалістично новий власник, він все законно оформив, діє він адекватно і у відповідності до чинного законодавства, так як він організував роботу з колективом, журналістами і з нами», – сказав Томенко.

23 квітня прес-служба ТВі повідомила, що новим генеральним директором телеканалу ТВі став Артем Шевченко, який змінив у керівництві каналу Наталію Катеринчук. За повідомленням, новим інвестором каналу став американський бізнесмен Олександр Альтман.

Катеринчук і власник ТВі Костянтин Кагаловський заявили про рейдерське захоплення телеканалу.

Колектив каналу ТВі оголосив страйк до вирішення конфлікту між власниками телеканалу.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG