Доступність посилання

ТОП новини

Колишнього киянина заарештували у США за вибухівку (світова преса)


Generic – A photo of International and Russian newspapers, Prague, 17Jun2009
Generic – A photo of International and Russian newspapers, Prague, 17Jun2009
Міжнародні ЗМІ повідомили про затримання у США студента українського походження, в якого виявили вибухові пристрої. Після нещодавніх бостонських вибухів цей випадок одразу ж опинився поруч із повідомленнями про підозрюваних бостонських терористів. А інші видання нагадують, що 30 квітня очікується рішення Європейського суду з прав людини щодо Юлії Тимошенко.

Британський часопис Daily Mail/Mailonline, посилаючись на американські джерела, пише про арешт у Сполучених Штатах молодого чоловіка українського походження за те, що він мав при собі саморобні вибухові пристрої.

Згідно з повідомленнями, 27-річний Микита Панасенко походить з України, але зараз живе у США. У статті йдеться, що його затримали 7 квітня у потязі, що прямував до Нью-Йорка за кілька днів до трагічних подій у Бостоні.

Поліція виявила у помешканні Панасенка речовини, які можуть бути використані для виготовлення вибухівки.

У середу він постав у суді, де його звинуватили у володінні двома саморобними вибуховими пристроями, а також у тому, що він створював загрозу для людей та будівлі, в якій він ті пристрої, можливо, виготовляв.

Тим часом американське інтернет-видання AllVoices запитує: «Чи правильно Європейський союз поводиться з Україною»?

У статті читачам нагадують, що Україна «найбільша і потенційно може бути найбагатша держава Європи, яка прагне членства в ЄС». Автор Пол Джозеф погоджується, що Євросоюз правильно робить, вимагаючи від президента Януковича звільнення Юлії Тимошенко. Але у статті наголос зроблено на тому, що український президент тепер уже не керується політичними мотивами, а просто боїться Юлії Тимошенко на свободі.

У вівторок 30 квітня, читаємо у статті, Європейський суд з прав людини має оприлюднити своє рішення стосовно справи екс-прем’єра, і на думку автора, «його висновки, напевне, знову присоромлять пана Януковича та його режим».

Пол Джозеф стверджує, що Віктор Янукович сам загнав себе у глухий кут, але Євросоюз, мовляв, має «тихенько допомогти Януковичу відшукати політичне рішення для нього самого, інакше може бути втрачена Україна як нація, баланс сил перехилиться на бік Росії, а Юлія Тимошенко залишиться у в’язниці на невизначений час».

Азербайджанське інтернетне видання Trend, яке спеціалізується на новинах із Кавказу та Середньої Азії, повідомляє, що у п’ятницю грузинський прем’єр-міністр Бідзіна Іванішвілі бере участь у відкритті українсько-грузинського бізнес- форуму. У форумі беруть участь грузинські офіційні представники і бізнесові кола, а з українського – близько 50 компаній.

Ірландська Irish Times повідомляє, що ірландська фірма будівельних матеріалів CRH стала лідером на українському ринку цементу, придбавши завод «Миколаїв цемент» за 96 мільйонів євро, включно з боргами. Фірма володіє також цементними заводами у Львові та Одесі.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG