Доступність посилання

ТОП новини

Єврокомісар привітав Арбузова з покращенням економічної ситуації в Україні


Комісар Євросоюзу з питань фінансових програм і бюджету Януш Левандовський привітав першого віце-прем’єр-міністра України Сергія Арбузова з покращенням економічної ситуації в країні. Як повідомляє агентство УНІАН, про це комісар заявив сьогодні під час зустрічі з українським урядовцем.

«Це була дуже щира зустріч. Пан Арбузов пояснив пану Левандовському, наскільки покращилась економічна ситуація в Україні. Пан Левандовський привітав Україну з економічною ситуацією і додав, що, базуючись на його власному досвіді міністра в часи перед приєднанням Польщі до ЄС, політичний прогрес має йти пліч-о-пліч з економічним», – сказав речник комісара Патріціо Фіоріллі.

Сьогодні, 29 квітня, Арбузов розпочав дводенний візит до Брюсселя, у рамках якого він має зустрічі також з віце-президентом Єврокомісії Марошем Шефчовичем, відповідальним за міжінституційні відносини та адміністрацію, віце-президентом Єврокомісії Оллі Реном, відповідальним за економічні та монетарні справи, комісарами ЄС з питань торгівлі Карелом Де Гюхтом, з питань сільського господарства та сільського розвитку Дачаном Чолошем та з питань розширення і Європейської політики сусідства Штефаном Фюле.
XS
SM
MD
LG