Доступність посилання

26 Травень 2017, Київ 19:55
Новини | Політика

Україна та Росія вирішили разом відзначити ювілеї Чорноморського флоту і Перемоги (ВІДЕО)


Україна та Росія мають намір спільно відсвяткувати 230-річчя Чорноморського флоту 12 травня в Севастополі, повідомив сьогодні журналістам посол Росії в Україні Михайло Зурабов.

Дві країни також разом беруть участь у святкуванні 68-ї річниці перемоги у Великій вітчизняній війні, сказав він.

Як наголосив Зурабов, сьогодні у Києві було дано старт спільному проектові «Георгіївська стрічка», який уже не перший рік реалізовується у співпраці із адміністрацією міста Києва, з ветеранськими та громадськими організаціями України. За словами посла, 2 травня до Києва прибуде автомобільний пробіг, присвячений спільному святкуванню Дня перемоги. Згодом учасники цього автопробігу відвідають низку регіонів та міст України і теж візьмуть участь в акції «Георгіївська стрічка».

Використання «георгіївських стрічок» започаткували останніми роками в Росії в рамках створюваної там традиції масового вшанування Дня перемоги, яку Москва поширює і на інші післярадянські держави. Критики акції нагадують, що стрічка ордена Святого Георгія Російської імперії не має ніякого стосунку до Другої світової війни, і називають її сучасне використання «символом російського шовінізму», а також профанацією самої ідеї вшановувати перемогу, коли ту стрічку пов’язують на авта німецького виробництва, собак, пляшки горілки чи як шнурки до взуття.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG