Доступність посилання

ТОП новини

Лише 153 депутати оприлюднили свої декларації – рух «Чесно»


Декларації лише 153 народних депутатів України були опубліковані у відведений законом строк, з них – 37 депутатів надали копії своїх декларацій рухові «Чесно». Про це повідомили у прес-службі руху.

Станом на 26 квітня рух «Чесно» виявив тільки 153 з 444 декларацій парламентарів у публічних джерелах: у щотижневому віснику Верховної Ради «Голос України» було опубліковано 100 декларацій, на персональних сторінках народних депутатів на сайті Верховної Ради – 18 декларацій, на особистих сайтах депутатів – 13, в інших засобах масової інформації або соцмережах – 15.

За даними руху, найкраще вимоги законодавства виконали члени фракції «УДАР», які усім складом – 42 депутата – опублікували свої декларації у «Голосі України» від 30 квітня. Від ВО «Батьківщина» свої декларації опублікували 56 депутатів.
Разом з тим лише 11 депутатів від ВО «Свобода» обнародували свої декларації.

27 депутатів від Партії регіонів оприлюднили дані про свої доходи. Також 15 позафракційних депутатів опублікували свої декларації у відкритих джерелах. Водночас від лише два народних депутати Комуністичної партії України опублікували дані про свої статки.

Згідно з антикорупційним законодавством, депутати мали подати декларації до Апарату Верховної Ради до 1 квітня. Протягом 30 днів після подання декларації мали бути опубліковані в офіційних виданнях парламенту.
XS
SM
MD
LG