Доступність посилання

26 Травень 2017, Київ 08:57
Новини | Політика

Суд над купрівцями призначили на 2 травня – Мельниченко


Лідер Коаліції учасників Помаранчевої революції Сергій Мельниченко, затриманий у середу, 1 травня, під час першотравневої ходи комуністів у Києві, повідомив у своєму фейсбуці, що суд над ним і ще двома затриманими активістками призначили на четвер, 2 травня.

За його словами, на нього склали протокол за статтею Кодексу про адміністративні правопорушення – «порушення порядку організації мирних зібрань». Дотримуючись своєї версії, він кепкує: «тобто що похід до Ботанічного саду для малювання магнолій потребує відповідної заявки».

На активісток КУПРу Тетяну Ліходєєву та Єлизавету Жарікову склали адмінпротоколи за статтею про дрібне хуліганство. В чому суть хуліганських дій, міліція так і не пояснила, стверджує Мельниченко.

Максимальне покарання за обома статтями – 15 діб адмінарешту.

Раніше Мельниченко так змалював обставини затримання: «Ми мирно йшли по Хрещатику, маючи намір відсвяткувати свято в Ботанічному саду. В руках у деяких активістів були тільки чисті ватмани для малювання. На них не було нічого написано, жодних гасел тощо. На них активістки мали намір малювати магнолії в Ботанічному саду. Таким чином, ми намагалися організувати культурно-просвітницьке дозвілля в Ботанічному саду».

Тим часом, за повідомленнями агентств, затримані намагалися вирвати чи пошкодити плакати учасників комуністичної демонстрації, закидавши їх фарбою.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG