Доступність посилання

ТОП новини

Конфлікт навколо телеканалу ТВi має бути вирішено в законній площині – секретар РНБО


Влада в Україні зацікавлена у вільній, об’єктивній та професійній журналістиці. Це саме стосується і телеканалу ТВi, заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Клюєв.

«У мене немає наразі достатньої інформації про те, щоб робити однозначні висновки щодо ситуації, пов’язаної з телеканалом ТВi», – цитує Клюєва агентство «Інтерфакс-Україна». За його словами, у своїх висновках він не має права покладатися лише на коментарі в ЗМІ або публічні заяви сторін конфлікту.

Андрій Клюєв наголосив, що в ситуації має розібратися суд та компетентні правоохоронні органи. «Якщо на телеканалі були допущені якісь порушення закону, їх має бути обов’язково усунено», – сказав він.

Раніше бізнесмен Костянтин Кагаловський заявив, що спілкувався з Андрієм Клюєвим у «день захоплення ТВі», і той нібито особисто пообіцяв вигнати рейдерів із каналу. «Він запевнив мене, що закон і справедливість буде відновлено, рейдерів викинуть, і пообіцяв дати відповідні розпорядження».

29 квітня з «ТВі» звільнилася ціла низка журналістів, які до того оголосили страйк і намагалися вести переговори з новим керівництвом телеканалу. Серед репортерів, які поставили свої підписи під заявами про звільнення, Мустафа Найєм, Віталій Гайдукевич, Роман Недзельський, Анастасія Станко, Юлія Банкова, Ірина Славінська та інші.

Журналісти оголосили страйк після того, як 23 квітня прес-служба «ТВі» повідомила, що новим генеральним директором телеканалу став Артем Шевченко, який змінив у керівництві каналу Наталію Катеринчук. За повідомленням, новим інвестором каналу став американський бізнесмен Олександр Альтман. Наталія Катеринчук і власник «ТВі» Костянтин Кагаловський заявили про рейдерське захоплення телеканалу.
XS
SM
MD
LG