Доступність посилання

ТОП новини

У США троє жінок врятувались з 10-річної неволі


Аманда Беррі (у центрі) возз'єдналася зі своєю сестрою (ліворуч) в Клівленді, штат Огайо, 6 травня 2013 року
Троє жінок, які зникли понад 10 років тому, були знайдені в будинку по сусідству з домами їхніх родин у місті Клівленд у штаті Огайо. Сьогодні усі вони перебувають зі своїми рідними та знаходяться в задовільному стані.

Жінок вже вважали загиблими. Аж раптом вони знайшлися.

Мішель Найт, Аманду Беррі та Джіну ДеДжесус знайшли в будинку на тихий вулиці в Клівленді у понеділок ввечері. Сусід Чарльз Ремзі, який вечеряв в Макдональдсі напроти, раптом почув жінку, що благала про допомогу:

«Я подивився і побачив цю дівчину, яка гамселила по дверях як божевільна. Ми вибили нижню частину дверей. Вона вилізла зі своєю донькою. Ми пішли до мого будинку, звідки вона подзвонила в 911».

(запис розмови) «Поліція? Допоможіть мені. Я - Аманда Беррі і я була викрадена десять років тому. Я зараз тут. Я зараз на волі».

Аманда Беррі зникла в 2003 році, за день до свого сімнадцятиріччя. Сьогодні їй 28 років. Всередині будинку поліція знайшла Джіну ДеДжесус, яка зникла у віці 14 років, повертаючись зі школи. Третя жінка, Мішель Найт, зникла у 2002-му році, коли їй був 21 рік. Поліція доставила їх до лікарні для обстеження.

Лікар Джеральд Малоні каже, що зараз жінки в безпеці і, як виглядає, вони перебувають у задовільному стані.

У вівторок зранку їх вже виписали з лікарні. Затримала поліція і підозрюваних у викраденні. Це - Аріель Кастро, який раніше працював водієм шкільного автобуса, та його двоє братів. Вони перебувають під вартою у міській в’язниці і чекають на висунення офіційних звинувачень.

У будинку ведеться обшук. Сусід, який врятував жінку, знав і її викрадача:

«Він такий, що другий раз на нього і не подивишся. Нічого особливого він не робив. Розумієте, що я кажу? Абсолютно нічого цікавого – ну, до сьогодні».

Листівки з портретами дівчат були розвішені по Клівленду до сьогодні. Родини жінок не облишали надії їх колись побачити.

Під час прес-конференції у вівторок клівлендська поліція надала деякі додаткові подробиці. Двічі – у 2000 та 2004 роках – їх викликали до цього будинку, але тоді вони не побачили нічого підозрілого. Але з того часу до них не надходило жодної інформації щодо наявності трьох жінок та дитини у цьому будинку.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG