Доступність посилання

25 Вересень 2017, Київ 00:58
Новини | Політика

Леонід Кожара виступає перед членами Гельсинської комісії у Вашингтоні


Леонід Кожара
Міністр закордонних справ України Леонід Кожара цього вечора бере участь у слуханнях Гельсінської комісії при Конгресі США з питань головування України в ОБСЄ.

Напередодні візиту прес-аташе українського представництва в ООН Ігор Півоваров зауважив Радіо Свобода, що Леонід Кожара їде до США не стільки як керівник зовнішньополітичного відомства України, скільки як голова ОБСЄ: «Він їде поінформувати Раду Безпеки ООН про головні напрямки співробітництва між двома організаціями, про основні безпекові проблеми на європейському континенті, розповість про пріоритети українського головування і окреслить головні досягнення і проблемні моменти, з якими зараз європейська спільнота стикається з подолання глобальних викликів та загроз».

У ході візиту Леоніда Кожари до США, який почався 6 травня, зустріч з Генеральним секретарем ООН Пан Ґі Муном, зустрічі з усиновленими українськими дітьми та їхніми американськими родинами і представниками української та єврейської громад США.

У перший день візиту Леонід Кожара дав інтерв’ю агентству Associated Press. Він заявив, що очікує підписання Угоди про Асоціацію України та ЄС, незважаючи на ув’язнення колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко. За його словами, уряд очікує, що під час зустрічі 15 травня Європейська комісія «дасть зелене світло» на підписання цієї угоди.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG