Доступність посилання

ТОП новини
23 жовтня 2020, Київ 03:25

У Києві вперше розпочався Європейський тиждень культури


Посол Франції в Україні Ален Ремі, Посол ЄС в Україні Ян Томбінський. Посол Хорватії в Україні Томіслав Відошевич на відкритті Європейського тижня культури в Києві, 14 транвя 2013 року
Сьогодні у Києві з відкриттям фотовиставки «Homo Urbanus Europeanos» – «Людина у міському просторі Європи» розпочався Європейський тиждень культури. Цей захід відбувається в Україні уперше.

На відкритті виставки посол, голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський зазначив: «Ви не побачите звичних фотографій історико-культурних споруд. На світлинах французького фотохудожника Жана-Марка Карассі представлений урбанізований міський простір. Ви бачите нове бачення міст Європи. Цей проект присвячений людині у просторі європейського міста».

Як повідомив Томбінський, Європейський тиждень культури у Києві триватиме до 18 травня. У його рамках відбудуться різноманітні виставки, концерти, лекції, показ фільмів, зроблених країнами – членами Євросоюзу.


«Окрім поширення культури і традицій країн – членів ЄС в Україні, Європейський тиждень є нагодою звернути увагу на культурну єдність держав Європи, що не обмежується політичними кордонами», – наголосив Томбінський.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG