Доступність посилання

25 Червень 2017, Київ 08:37
Новини | Політика

Митний союз для України це короткостроковий економічний ефект – посол Росії


Посол Росії Михайло Зурабов
Надзвичайний і повноважний посол Російської Федерації Михайло Зурабов, спілкуючись з журналістами в кулуарах першого міжнародного форуму соціологів та політологів пострадянського простору, що проходить у Харкові, заявив, що питання політичного визначення України лежить у площині політичного чуття керівництва країни.

«Це абсолютно політичне питання. Це питання політичного чуття. Що стосується Митного союзу, з цим згодні усі експерти, це буде короткостроковий ефект. Можливо короткостроковий ефект перетрансформується у довготривалий. А підписання угоди про вільну торгівлю з Євросоюзом – то, мабуть, економічні переваги виявляться не одразу, так обережно я це оціню», – прокоментував останні рішення української влади, спрямовані на зближення з ЄС, посол Росії Зурабов.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода із Харкова, панельна дискусія форуму пострадянських політологів та соціологів, на якій виступав Михайло Зурабов, проходила в закритому режимі. Російський посол попросив пресу вийти зі зали.

У Харкові у вівторок розпочався перший міжнародний форум «Пострадянський світ 2020 – виклики, ризики, сценарії». Під час панельних дискусій політологи, соціологи, економісти та політики країн колишнього Радянського Союзу дискутують за чотирма головними темами: демографічна ситуація в країнах колишнього СРСР, енергетичний фактор впливу на політико-економічну ситуацію на пострадянському просторі, також експерти обговорюватимуть культурно-мовні проблеми та тенденції спадкоємності влади у пострадянських країнах.

Проведення першого міжнародного форуму соціологів та політологів проходить за ініціативою Ліги експертів пострадянського простору.

Передбачають, що цей захід стане щорічним.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG