Доступність посилання

28 Травень 2017, Київ 04:20
Новини | Політика

Тимошенко продовжує подвійну гру і не їде на суд — тюремники


Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко так і не погодилася на етапування до суд в Києві, заявив керівник Качанівської колонії Ігор Колпащіков після чергового спілкування з екс-прем'єром. Про це повідомляє пенітенціарна служба України.

«Вона продовжує свою подвійну гру, пише в заявах одне, але не погоджується на виписку з лікарні, не погоджується пройти до автомобіля, і не відмовляється від обвинувачень і шантажу співробітників пенітенціарної служби», — цитує Колпащікова прес-служба відомства.

За його словами, в останній заяві Тимошенко зауважила, що пенітенціарії «порушують її право і силоміць не доправляємо її до суду».

«Тобто навіть у своїй заяві вона говорить про те, що ми нібито маємо робити це (транспортування) силоміць. Це вже провокація, хоча вона навіть не сіла в автомобіль. А про застосування сили ми навіть думки не допускаємо, знаючи, як це вигідно самій засудженій. Адже її мета — не участь у судовому засіданні, а політичне шоу на всю країну», — зазначив Колпащіков.

Начальник колонії також додав, що якби Тимошенко хотіла взяти участь у допиті, то вона скористалася б відеоконференцією. «А так нічого не змінилося. Гра на публіку триває, безпідставні обвинувачення на нашу адресу тривають, загрози теж, а до машини вона так і не виходить, яка, до речі, кожного разу її очікує перед кожним засіданням суду. Нині засуджена замість конвойної машини пішла на масажні процедури», — сказав керівник колонії.

За його словами, на відмову Тимошенко від етапування з дотриманням всіх вимог законодавства і норм КПК склали акт і передали до суду.

Сьогодні о 16:00 в Печерському райсуді Києва в режимі відеоконфенренції має відбутися допит колишнього радника екс-прем'єра Павла Лазаренка Петра Кириченка, який перебуває на території США. Він є свідком обвинувачення у справі про вбивство в 1996 році депутата Євгена Щербаня.

Захист Юлії Тимошенко заявляє, що вона наполягає на своїй особистій присутності на засіданні суду.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG