Доступність посилання

ТОП новини
21 січня 2021, Київ 13:57

Місія Кокса-Квасневського 16-й раз приїде до України


Пет Кокс (п) і Александр Квасневський (ц) на зустрічі з президентом України Віктором Януковичем, 5 лютого 2013 року
Спостережна місія Європарламенту Пета Кокса й Александра Квасневського відвідає Україну через 10 днів, повідомив віце-президент групи Прогресивного альянсу соціалістів і демократів у Європейському парламенті Лібор Роучек.

«Через 10 днів Квасневський і Кокс приїжджають в Україну знову. Це буде їх, якщо я не помиляюся, 16-й візит», – сказав він сьогодні в Києві.

За словами Роучека, для безперешкодного підписання угоди про асоціацію між Україною і ЄС у Вільнюсі Україні необхідно знайти вирішення у справі екс-прем’єра Юлії Тимошенко, яке б не порушувало українського законодавства і відповідало нормам європейського.

Він висловив сподівання, що місія Кокса-Квасневського сприятиме вирішенню цього питання.

Віце-президент групи Прогресивного альянсу соціалістів і демократів в Європарламенті також додав: якщо Україна хоче досягти прогресу в євроінтеграції, влада і опозиція мають тісно співпрацювати.

Кокс і Квасневський стали спостерігачами від Європейського парламенту в судових процесах над екс-прем’єром України Юлією Тимошенко і почали роботу 11 червня 2012 року. Пізніше їхній мандат розширили: крім справ Тимошенко, вони також спостерігали за справами екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка і колишнього тимчасового виконувача обов’язків міністра оборони Валерія Іващенка.

Дивитись коментарі (1)

Recommended

XS
SM
MD
LG