Доступність посилання

22 Вересень 2017, Київ 08:04

ЖИВИЙ БЛОГ: акції протесту влади та опозиції

За даними МВС, акція опозиції (станом на 11:30) зібрала 4 тисячі осіб, антифашистський марш Партії регіонів – 43 тисячі. Опозиція говорила про 50 тисяч своїх прихильників (станом на 13 годину)


17:35 18.5.2013
Наталка Коваленко
ПІДБИВАЄМО ПІДСУМКИ:

  • За даними МВС, антифашистський марш (станом на 11:30) зібрав 43 тисячі прихильників, Партія регіонів сказала, що на мітингу загалом було 50 тисяч, а за даними кореспондента Радіо Свобода, на акцію прийшло приблизно 5 тисяч осіб.
  • За даними МВС, акція опозиції «Вставай, Україно!» (станом на 11:30) зібрала 4 тисячі учасників, опозиціонери ж (станом на 13:00) повідомляли про 50 тисяч осіб.
  • Опозиція заявила, що домовиться про єдиного кандидата в президенти.
  • Неподалік Софійської площі побилися свободівці і учасники мітингу Партії регіонів.
  • Побили журналістку «5 каналу» Ольгу Снісарчук і фотокореспондента «Комерсанта» Владислава Соделя, які є чоловіком і дружиною, . Це Ольга Снісарчук підтвердила в інтерв’ю Радіо Свобода.
  • У міліції Радіо Свобода сказали, що з’ясовують обставини бійки і повідомили, що нікого не затримали.
  • В опозиції вимагають термінової зустрічі з міністром внутрішніх справ Віталієм Захарченком з вимогою негайно втрутитися у ситуацію і притягнути до відповідальності всіх осіб, причетних до цього злочину.
17:25 18.5.2013
Міліціонери мені відповіли: «Тікай звідси» – побита журналістка «5-го каналу»

Журналістка «5-го каналу» Ольга Сніцарчук, яка стала жертвою побиття у Києві під час акцій влади й опозиції, розповіла Радіо Свобода, що написала заяву у міліцію і вимагатиме притягнути винних до відповідальності.
Фото з Фейсбуку Веніаміна Трубачова
Фото з Фейсбуку Веніаміна Трубачова

Ми з чоловіком (фотокореспондентом «Комерсанта» Владом Соделем – ред.) йшли у бік Михайлівського собору і ми побачили, що біля готелю «Інтерконтиненталь» відбувається бійка. Ми підійшли поближче, щоб зняти. Невідомі молодики у спортивних штанях – неймовірно агресивні з дуже брудною лайкою – кидалися на людей. Ми це знімали, вони побачили, що ми знімаємо, і почали на нас кидатися. Вони підскочили до нас, почали поливати водою, а потім плюватися. Це все було «присмачено» матюками, але зрештою, нас повалили на землю, мене вдарили по руці, телефон розлетівся на друзки. Мене чоловік собою накрив, але мене вдарили кілька разів в обличчя, в живіт. З того, що міліція просто стояла і дивилася на це все, складалося враження, що все це відбувається під їхнім прикриттям
17:08 18.5.2013
Веніамін Трубачов, журналіст телеканалу «Інтер» пише на своїй сторінці у Фейсбук:
Фото з Фейсбуку Веніаміна Трубачова
Фото з Фейсбуку Веніаміна Трубачова

Это урод, который бил Олю Сницарчук из 5-го канала. Фото Содель Влад. Милиции фото не нужны. А могли бы найти по горячим следам
16:46 18.5.2013
Народний депутат від «Батьківщини» В’ячеслав Кириленко твітить:

БІЛЬШЕ

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG