Доступність посилання

28 Травень 2017, Київ 00:27
Новини | Політика

Регіонали зацікавлені в ефективному розслідуванні побиття журналістів – Лук’янов


Владислав Лук’янов
Партія регіонів зацікавлена у публічному і прозорому розслідуванні побиття журналістів у центрі Києва 18 травня. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив народний депутат від Партії регіонів Владислав Лук’янов.

«Мені дуже прикро, що такі події можуть відбуватися в Україні. Якщо є такі звинувачення, безумовно, я бачу і зацікавленість нашої політичної сили, щоб розслідування було проведене публічно, прозоро, щоб було чітко зрозуміло, щоб дати відсіч усім спекуляціям навколо цієї теми», – сказав регіонал.

Лук’янов підтвердив, що Партія регіонів організовувала прибуття учасників «антифашистського маршу» до Києва.

На запитання Радіо Свобода, чи знає депутат, хто саме організував і привіз до Києва тих чоловіків, що билися з представниками ВО «Свобода» і побили журналістів Ольгу Сніцарчук і Влада Соделя, народний депутат відповів: «Я не знаю цієї інформації. Я побачив цю інформацію зі ЗМІ. І я хочу сказати, що це неприпустима ситуація. Я вимагаю, щоб було чітке розслідування, щоб було чітко знайдено винних і, відповідно до чинного законодавства в Україні, були вжиті всі можливі заходи», – сказав Лук’янов.

Журналістку «5 каналу» Ольгу Сніцарчук і фотокореспондента видання «Коммерсант-Украина» Влада Соделя побили молодики спортивної статури. Журналісти здійснювали відео- і фотозйомку того, як молодики відганяли представників ВО «Свобода» від БТРу, який приїхав до місця проведення акції опозиції «Вставай, Україно!».

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG